Umowa cywilno prawna pożyczki

Pożyczka a umowa cywilno-prawna

Nie wszyscy z nas mają komfort posiadania umowy o pracę na czas nieokreślony. Taka umowa nie sprawia problemów, jeśli potrzebujemy kupić coś na raty czy wziąć pożyczkę. Niestety, coraz więcej osób pracuje na umowach cywilno-prawnych, takich jak umowa zlecenie lub umowa o dzieło. Dla banków i wielu firm udzielających pożyczek, osoby pracujące na takim typie umów nie są wystarczająco „pewne” by udzielić im pożyczki. Warto jednak wiedzieć, że umowa cywilno-prawna nie jest przeszkodą do podratowania budżetu domowego.

Umowa cywilno prawna pożyczki to oferta dla osób pracujących na zlecenie lub o dzieło. Zaletą jest to, że nie są potrzebne zaświadczenia z pracy, a cała procedura zaciągnięcia pożyczki jest dla nas łatwa, szybka i przyjazna. Nie martwimy się męczącymi formalnościami, ponieważ wiele pożyczek dostępnych jest od ręki. Środki mogą wpłynąć na twoje konto bardzo szybko, zaledwie w kilkanaście minut. Wniosek można złożyć w domu i wszystko załatwia się przez Internet. Dzięki temu pożyczone środki szybko dotrą na nasze konto, a my będziemy mogli wykorzystać je na dowolny cel, nawet bez wychodzenia z domu.

Warto też wiedzieć, że to bardzo elastyczna oferta dla klientów – sami ustalamy czas i termin spłaty, a dzięki przejrzystej stronie wiemy jaki będzie całkowity koszt. Większość stron od razu potrafi nam wyliczyć koszt i bez problemu można porównać je z inną pożyczką, na przykład w konkurencyjnej firmie lub w tej samej, ale na zupełnie innych warunkach.
Szczególnie ważne jest, aby zapoznać się z regulaminem i wiedzieć na jaką ofertę się zdecydowaliśmy. Dzięki dokładnemu przeczytaniu umowy, jesteśmy spokojniejsi o nasze wydatki.

Wiele firm udzielających pożyczek reklamuje się w Internecie, dzięki czemu mamy łatwy dostęp do ich stron www i możemy wybrać taką, która oferuje pożyczkę przy umowie cywilno-prawnej i wybrać najdogodniejszą dla nas ofertę. A ponieważ wszystko odbywa się naprawdę szybko i unikamy formalności, oszczędzamy nasz cenny czas. Wszystko jesteśmy załatwić przez Internet, nie poświęcając tyle czasu, ile byśmy spędzili w banku przeglądając różne oferty.

 



Możliwość komentowania jest wyłączona.