Nowe pożyczki bez baz danych

Nowe pożyczki bez baz danych dla kobiet

Brand marketing- pożyczki dedykowane

Są firmy, które dedykują swoje usługi dla określonej grupy docelowej. Czynią tak także firmy udzielające szybkich pożyczek. Dla niektórych firm pożyczkowych skłonność kobiet do polowania na okazje jest źródłem budowania pozycji na rynku. Marketingowcy kierują się tu zasadami psychologii. Kobiety uważane są za bardziej emocjonalne i podejmujące decyzje pod wpływem impulsu, także decyzje finansowe. Poza tym, według tej samej dziedziny nauki, mężczyźni to łowcy, a kobiety zbieracze. Kierując się tą logiką, firmy pożyczkowe kierują swoją ofertę do kobiet, którym nie starcza pieniędzy do kolejnej wypłaty, a koniecznie muszą kupić sobie kolejną parę markowych butów, aby poprawić sobie nastrój. Oczywiście to duże przerysowanie, ale na tej bazie opiera się marketing dedykowanych dla kobiet „chwilówek”.

Nowe pożyczki bez baz danych- „Pani Pożyczka” i „Kobieta z klasą”

Nowe pożyczki bez baz danych to opcja dla zabieganych, którzy potrzebują szybkiego zastrzyku gotówki bez zbędnych formalności. Oferują pożyczki w 15 minut, bez wychodzenia z domu. „Pani Pożyczka” oferuje pożyczki od 100 do 10000 zł, na okres spłaty od 5 do 360 dni. Aby otrzymać szybką pożyczkę wystarczy wysłać formularz aplikacyjny. Wymagana jest także autoryzacja, najczęściej w postaci przelewu drobnej sumy na konto firmy. Po weryfikacji czekamy już tylko na szybki przelew gotówki. Pieniądze na naszym koncie pojawią się, z dużym prawdopodobieństwem, jeszcze tego samego dnia.

Inną pożyczką dedykowaną jest „Kobieta z klasą”. Oczywiście tak jak w przypadku innych pożyczek mężczyźni nie są tu dyskryminowani. Chodzi jedynie o znalezienie grupy docelowej wśród wielu firm pożyczkowych. „Kobieta z klasą” oferuje nowe pożyczki bez baz danych. Wystarczy na przysłowiowe waciki, a nawet nową torebkę, bo kwota pożyczki wynosi od 200 do 1500 zł. Pierwsza pożyczka, do 500 zł, jak w przypadku wielu internetowych firm pożyczkowych, jest oprocentowana na 0%. Klientki „Kobiety z klasą” chwalą firmę za szybkość decyzji, dzięki czemu swoje pilne potrzeby mogą zrealizować jeszcze tego samego dnia, jeśli wezmą pożyczkę w godzinach pracy banku.

 Możliwość komentowania jest wyłączona.